Първи юни в ЦСОП „Лозенец“ премина с много усмивки, игри и забавления на открито!
Празникът започна с посещение на пожарникари от Районната служба, които показаха на учениците част от своята работа, демонстрираха оборудването на пожарникарската кола и им дадоха възможност сами да пръскат с пожарникарски маркуч-преживяване, което предизвика много вълнение и радост.
След това празникът продължи със сапунени балони, музика и весело настроение.
Със смях, балони и много щастливи детски очи-така посрещнахме 1 юни в ЦСОП „Лозенец“!





