Изпратихме учениците от I, II и III клас в заслужена ваканция 🎉
С много усмивки, вълнение и аплодисменти изпратихме нашите ученици от I, II и III клас в дългоочакваната лятна ваканция. Най-тържественият момент беше връчването на удостоверенията за завършен клас от техните класни ръководители.
По време на празника децата пяха, рецитираха, танцуваха и свириха на пиано, показвайки колко много са научили и пораснали през учебната година.
За финал на тържеството ни гостува истинско пони, което донесе много радост и незабравими емоции на всички.
Пожелаваме весело, слънчево и незабравимо лято на нашите прекрасни ученици! 💙🎈





